Virtuální prohlídky

O virtuálních prohlídkách

Postup vzniku virtuální

Pro fotografování podkladových snímků používáme techniku značky Nikon. Nejdříve pomocí speciální stativové hlavy nafotíme podkladové fotografie tak, aby byl pokryt prostor v celkém zorném úhlu 360x180°. Poté je v počítači složíme dohromady, čímž vznikne jedna velká fotografie a tu pak následně s použitím speciálních programů převedeme do formátu virtuální prohlídky vhodné pro web, doplníme ovládacími prvky a virtuální prohlídka je připravena k prezentaci na internetových stránkách. Případně se fotografie nahraje na Google (viz Google Street View).

Možnosti prezentace virtuálních prohlídek

Pro naše zákazníky nabízíme 2 druhy virtuálních prohlídek.

  • Klasická virtuální prohlídka HTML5 / Flash - pro prezentaci je nutno ji umítit na vlastní webové stránky
  • Google Street View - jejich výhodou je, že nejsou umístěny přímo na Vašich webových stránkách (další informace na Google Street View)

Všechny druhy virtuálních prohlídek je možno zobrazit i na mobilních zařízeních. Případně je možno za použití 3D brýli si klasické virtuální prohlídky prohlédnout ve 3D.

Pro ozvláštnění Vašich virtuálních prohlídek je možno je ozvučit nebo doplnit o mapku s označením, kde se právě ve virtuální prohlídce nacházíte.
radar

Dále je možno do prohlídky umístit tzv. hotspoty, klikatelné oblasti nebo body, které mohou vést na jinou část virtuální prohlídky nebo na libovolnou internetovou stránku.

© 2010-2019 prohlidky-virtualni.cz | O webu | Created by webdesign4u.cz
webdesign4u.cz - tvorba internetových stránek |  tvorime-weby.cz