Fotografie interiéru a architektury

Máme mnohaleté zkušenosti s fotografováním interiérů, exteriérů i architektury obecně. V této oblasti fotografie působíme již od roku 2013. Můžeme Vám tak nabídnout zkušenost a kvalitu. Můžete se přesvědčit sami ve výběru z realizovaných projektů.

Jak fotografování probíhá

Příprava před fotografováním

Před samotnám focením je dobré prostor připravit a odstranit věci, které na fotce nechceme. Také je dobré případně interiéry naaranžovat/dekorovat tak, aby vypadaly přirozeně. Vždy je lepší obětovat 15 minut přípravě scény, než pak hodiny v počítači retušovat nechtěné věci.

Fotografování

Aby fotografie interiéru působila prostorově, používáme objektivy s širokým ohniskem. Jedná se o profesionální objektivy od Nikonu s ohniskem 14 mm až 24 mm. Díky dloholeté zkušenosti víme, jak fotografovat, aby byl výsledek dokonalý.

Zpracování fotografií

Po fotografování následuje druhá stejně náročná práce, kdy je potřeba nafocené fotografie zpracovat do profesionálního výsledku.
Zpravidla fotíme sérii 3 fotografií s nastavením různé expozice, které se pak následně v počítačí spojí, aby se docílilo ideálního prokreslení jak světlých tak tmavých míst ve fotografii.

Další informace k fotografování interiéru a architektury najdete na fotografie-interieru.cz

Nejen pro realitní kanceláře

Díky našim dlouholetým zkušenostem v oboru interiérové fotografie Vám můžeme nabídnout komplexní balíček prezentačních služeb nejen pro realitní kanceláře. Nestačí Vám jen fotografie interiéru? Nabízíme také fotografie a videa z dronu nebo virtuální prohlídku. Umíme také vytvořit poutavou videoprohlídku nemovitosti.

Nenašli jste službu, kterou potřebujete?

Rádi Vám poradíme a společně se vymyslíme optimální řešení. Pokud máte zájem a konzultaci Vašeho projektu můžete nás kdykoliv kontaktovat.

Maily posílejte na info@prohlidky-virtualni.cz nebo volejte na +420 604 548 586.

Působíme především v Brně a na severní Moravě, ale není problém přijet kamkoliv za Vámi.